Prohlídka v osmi krocích
... aneb Jak by měl oficiálně vypadat příjem vozu v servisu Ford

Veškeré informace a text byly převzaty z ínformačního letáku dealera FORD, takže sorry za tu sladkou omáčku kolem... 8-)


Vydejte se na prohlídku v osmi krocích
Za pouhých 15 minut poznáte přednosti jedinečné prohlídky v osmi krocích, kterou provádí dealer Ford zcela zdarma. Přijímací technik prohlédne vaše vozidlo spolu s vámi a v osmi standardních krocích zkontroluje bezpečnost a funkci všech hlavních dílů. Zajede s autem na rampu a umožní vám pohled z úhlu, jaký se vám jen tak nenaskytne - zespodu! Přijímací technik zaznamená výsledky všech kontrol a předá vám kopii přehledu kontrolních úkonů. Měl by obsahovat nejvyšší hodnocení vašeho vozu Ford. Pokud však technik zjistí, že je nutno něco udělat, nad originálem seznamu kontrolních úkonů se snáze dohodnete na potřebné opravě.Na náš servis se můžete spolehnout
Společnost Ford ještě nikdy dřív nenabízela vyšší kvalitu. Avšak i nejlepší díly podléhají opotřebení a někdy se může něco zcela neočekávaně pokazit. U společnosti Ford takovou situaci chápeme jako výzvu pro náš servis, zkoušku plnění našich závazků, které vyplývají z partnerství se zákazníkem. Přijímací technik nejen ví, jak rychle a efektvně vyřešit všechny problémy, ale má navíc i přístup k pevným cenám náhradních dílů a oprav, které jsou mnohem nižší, než byste očekávali. Dokonce vám i poradí, jak můžete v budoucnu sami předcházet závadám. Kontrola při přímém příjmu je víc než jen zvláštní služba - je to základ naší odpovědnosti vůči vám. Přijímací technik ochotně vyslechne, co vás trápí, odpoví na všechny dotazy a probere s vámi vše, co vám dělá na vozidle starosti. Jejich příčiny jsou často skutečně velmi prosté a v osobním rozhovoru je dokáže vysvětlit tak, že rozptýlí veškeré vaše obavy.

Služba zdarma
Prohlídka v osmi krocích stojí za 15 minut vašeho času. Jestliže spolu s přijímacím technikem obejdete vozidlo, sami se přesvědčíte, v jakém je stavu. Pokud je nutné něco opravit, sdělí vám předběžnou cenu a termín opravy, na níž se dohodnete. Za pouhých 15 minut zjistíte, co pro nás znamená vaše spokojenost - totiž vše. Prostě chceme, abyste byli spokojeni. Z toho důvodu využijte náš přímý příjem - termín návštěvy servisu, který vám bude vyhovovat, najdeme okamžitě.